Saturday 22-09-2018

[optie]elk jaar op de 4e zaterdag van september, sido

Monday 24-09-2018 09:00 t/m Monday 24-09-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 24-09-2018 12:00 t/m Monday 24-09-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 24-09-2018 20:15 t/m Monday 24-09-2018 22:15

Koor

Tuesday 25-09-2018 20:00 t/m Tuesday 25-09-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 26-09-2018 09:00 t/m Wednesday 26-09-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 26-09-2018 12:00 t/m Wednesday 26-09-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 26-09-2018 18:00 t/m Wednesday 26-09-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 26-09-2018 20:00 t/m Wednesday 26-09-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 27-09-2018 09:00 t/m Thursday 27-09-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 27-09-2018 14:45 t/m Thursday 27-09-2018 16:30

optie jim

Thursday 27-09-2018 18:30 t/m Thursday 27-09-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 27-09-2018 20:15 t/m Thursday 27-09-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 28-09-2018 12:00 t/m Friday 28-09-2018 13:15

Alfredo

Saturday 29-09-2018 10:00 t/m Saturday 29-09-2018 17:00

Martijn Hell basis training Zachtjes balen voor hulpverleners

Sunday 30-09-2018 14:00 t/m Sunday 30-09-2018 15:30

Marianne Portman

Monday 01-10-2018 09:00 t/m Monday 01-10-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 01-10-2018 12:00 t/m Monday 01-10-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 01-10-2018 20:15 t/m Monday 01-10-2018 22:15

Koor

Tuesday 02-10-2018 20:00 t/m Tuesday 02-10-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 03-10-2018 09:00 t/m Wednesday 03-10-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 03-10-2018 12:00 t/m Wednesday 03-10-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 03-10-2018 18:00 t/m Wednesday 03-10-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 03-10-2018 20:00 t/m Wednesday 03-10-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 04-10-2018 09:00 t/m Thursday 04-10-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 04-10-2018 14:45 t/m Thursday 04-10-2018 16:30

optie jim

Thursday 04-10-2018 18:30 t/m Thursday 04-10-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 04-10-2018 20:15 t/m Thursday 04-10-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 05-10-2018 12:00 t/m Friday 05-10-2018 13:15

Alfredo

Monday 08-10-2018 09:00 t/m Monday 08-10-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 08-10-2018 12:00 t/m Monday 08-10-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 08-10-2018 20:15 t/m Monday 08-10-2018 22:15

Koor

Tuesday 09-10-2018 20:00 t/m Tuesday 09-10-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 10-10-2018 09:00 t/m Wednesday 10-10-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 10-10-2018 12:00 t/m Wednesday 10-10-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 10-10-2018 18:00 t/m Wednesday 10-10-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 10-10-2018 20:00 t/m Wednesday 10-10-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 11-10-2018 09:00 t/m Thursday 11-10-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 11-10-2018 14:45 t/m Thursday 11-10-2018 16:30

optie jim

Thursday 11-10-2018 18:30 t/m Thursday 11-10-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 11-10-2018 20:15 t/m Thursday 11-10-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 12-10-2018 12:00 t/m Friday 12-10-2018 13:15

Alfredo

Saturday 13-10-2018 10:30 t/m Saturday 13-10-2018 17:00

thomas Genetic Choir

Sunday 14-10-2018 10:30 t/m Sunday 14-10-2018 17:00

thomas Genetic Choir

Monday 15-10-2018 09:00 t/m Monday 15-10-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 15-10-2018 12:00 t/m Monday 15-10-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 15-10-2018 20:15 t/m Monday 15-10-2018 22:15

Koor

Tuesday 16-10-2018 20:00 t/m Tuesday 16-10-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 17-10-2018 09:00 t/m Wednesday 17-10-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 17-10-2018 12:00 t/m Wednesday 17-10-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 17-10-2018 18:00 t/m Wednesday 17-10-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 17-10-2018 20:00 t/m Wednesday 17-10-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 18-10-2018 09:00 t/m Thursday 18-10-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 18-10-2018 14:45 t/m Thursday 18-10-2018 16:30

optie jim

Thursday 18-10-2018 18:30 t/m Thursday 18-10-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 18-10-2018 20:15 t/m Thursday 18-10-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 19-10-2018 12:00 t/m Friday 19-10-2018 13:15

Alfredo

Friday 19-10-2018 13:45 t/m Friday 19-10-2018 17:30

Karin Rekvelt

Monday 22-10-2018 09:00 t/m Monday 22-10-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 22-10-2018 12:00 t/m Monday 22-10-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 22-10-2018 20:15 t/m Monday 22-10-2018 22:15

Koor

Tuesday 23-10-2018 20:00 t/m Tuesday 23-10-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 24-10-2018 09:00 t/m Wednesday 24-10-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 24-10-2018 12:00 t/m Wednesday 24-10-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 24-10-2018 18:00 t/m Wednesday 24-10-2018 19:15

[x]Alfredo, vakantie

Wednesday 24-10-2018 20:00 t/m Wednesday 24-10-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 25-10-2018 09:00 t/m Thursday 25-10-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 25-10-2018 14:45 t/m Thursday 25-10-2018 16:30

optie jim

Thursday 25-10-2018 18:30 t/m Thursday 25-10-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 25-10-2018 20:15 t/m Thursday 25-10-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 26-10-2018 12:00 t/m Friday 26-10-2018 13:15

[x]Alfredo, vakantie

Sunday 28-10-2018 14:00 t/m Sunday 28-10-2018 15:30

Marianne Portman

Sunday 28-10-2018 18:30 t/m Sunday 28-10-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 29-10-2018 09:00 t/m Monday 29-10-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 29-10-2018 12:00 t/m Monday 29-10-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 29-10-2018 20:15 t/m Monday 29-10-2018 22:15

Koor

Tuesday 30-10-2018 20:00 t/m Tuesday 30-10-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 31-10-2018 09:00 t/m Wednesday 31-10-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 31-10-2018 12:00 t/m Wednesday 31-10-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 31-10-2018 18:00 t/m Wednesday 31-10-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 31-10-2018 20:00 t/m Wednesday 31-10-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 01-11-2018 09:00 t/m Thursday 01-11-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 01-11-2018 14:45 t/m Thursday 01-11-2018 16:30

optie jim

Thursday 01-11-2018 18:30 t/m Thursday 01-11-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 01-11-2018 20:15 t/m Thursday 01-11-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 02-11-2018 12:00 t/m Friday 02-11-2018 13:15

Alfredo

Sunday 04-11-2018 18:30 t/m Sunday 04-11-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 05-11-2018 09:00 t/m Monday 05-11-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 05-11-2018 12:00 t/m Monday 05-11-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 05-11-2018 20:15 t/m Monday 05-11-2018 22:15

Koor

Tuesday 06-11-2018 20:00 t/m Tuesday 06-11-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 07-11-2018 09:00 t/m Wednesday 07-11-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 07-11-2018 12:00 t/m Wednesday 07-11-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 07-11-2018 18:00 t/m Wednesday 07-11-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 07-11-2018 20:00 t/m Wednesday 07-11-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 08-11-2018 09:00 t/m Thursday 08-11-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 08-11-2018 14:45 t/m Thursday 08-11-2018 16:30

optie jim

Thursday 08-11-2018 18:30 t/m Thursday 08-11-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 08-11-2018 20:15 t/m Thursday 08-11-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 09-11-2018 12:00 t/m Friday 09-11-2018 13:15

Alfredo

Sunday 11-11-2018 18:30 t/m Sunday 11-11-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 12-11-2018 09:00 t/m Monday 12-11-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 12-11-2018 12:00 t/m Monday 12-11-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 12-11-2018 20:15 t/m Monday 12-11-2018 22:15

Koor

Tuesday 13-11-2018 20:00 t/m Tuesday 13-11-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 14-11-2018 09:00 t/m Wednesday 14-11-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 14-11-2018 12:00 t/m Wednesday 14-11-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 14-11-2018 18:00 t/m Wednesday 14-11-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 14-11-2018 20:00 t/m Wednesday 14-11-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 15-11-2018 09:00 t/m Thursday 15-11-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 15-11-2018 14:45 t/m Thursday 15-11-2018 16:30

optie jim

Thursday 15-11-2018 18:30 t/m Thursday 15-11-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 15-11-2018 20:15 t/m Thursday 15-11-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 16-11-2018 12:00 t/m Friday 16-11-2018 13:15

Alfredo

Sunday 18-11-2018 18:30 t/m Sunday 18-11-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 19-11-2018 09:00 t/m Monday 19-11-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 19-11-2018 12:00 t/m Monday 19-11-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 19-11-2018 20:15 t/m Monday 19-11-2018 22:15

Koor

Tuesday 20-11-2018 20:00 t/m Tuesday 20-11-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 21-11-2018 09:00 t/m Wednesday 21-11-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 21-11-2018 12:00 t/m Wednesday 21-11-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 21-11-2018 18:00 t/m Wednesday 21-11-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 21-11-2018 20:00 t/m Wednesday 21-11-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 22-11-2018 09:00 t/m Thursday 22-11-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 22-11-2018 14:45 t/m Thursday 22-11-2018 16:30

optie jim

Thursday 22-11-2018 18:30 t/m Thursday 22-11-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 22-11-2018 20:15 t/m Thursday 22-11-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 23-11-2018 12:00 t/m Friday 23-11-2018 13:15

Alfredo

Friday 23-11-2018 16:30 t/m Friday 23-11-2018 19:30

rebekka

Sunday 25-11-2018 14:00 t/m Sunday 25-11-2018 15:30

Marianne Portman

Sunday 25-11-2018 18:30 t/m Sunday 25-11-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 26-11-2018 09:00 t/m Monday 26-11-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 26-11-2018 12:00 t/m Monday 26-11-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 26-11-2018 20:15 t/m Monday 26-11-2018 22:15

Koor

Tuesday 27-11-2018 20:00 t/m Tuesday 27-11-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 28-11-2018 09:00 t/m Wednesday 28-11-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 28-11-2018 12:00 t/m Wednesday 28-11-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 28-11-2018 18:00 t/m Wednesday 28-11-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 28-11-2018 20:00 t/m Wednesday 28-11-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 29-11-2018 09:00 t/m Thursday 29-11-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 29-11-2018 14:45 t/m Thursday 29-11-2018 16:30

optie jim

Thursday 29-11-2018 18:30 t/m Thursday 29-11-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 29-11-2018 20:15 t/m Thursday 29-11-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 30-11-2018 12:00 t/m Friday 30-11-2018 13:15

Alfredo

Sunday 02-12-2018

Sint zondag 2 december in 2018.

Sunday 02-12-2018 18:30 t/m Sunday 02-12-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 03-12-2018 09:00 t/m Monday 03-12-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 03-12-2018 12:00 t/m Monday 03-12-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 03-12-2018 20:15 t/m Monday 03-12-2018 22:15

Koor

Tuesday 04-12-2018 20:00 t/m Tuesday 04-12-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 05-12-2018 09:00 t/m Wednesday 05-12-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 05-12-2018 12:00 t/m Wednesday 05-12-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 05-12-2018 18:00 t/m Wednesday 05-12-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 05-12-2018 20:00 t/m Wednesday 05-12-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 06-12-2018 09:00 t/m Thursday 06-12-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 06-12-2018 14:45 t/m Thursday 06-12-2018 16:30

optie jim

Thursday 06-12-2018 18:30 t/m Thursday 06-12-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 06-12-2018 20:15 t/m Thursday 06-12-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 07-12-2018 12:00 t/m Friday 07-12-2018 13:15

Alfredo

Friday 07-12-2018 13:45 t/m Friday 07-12-2018 17:30

Karin Rekvelt

Saturday 08-12-2018 18:30 t/m Saturday 08-12-2018 21:30

Achim Oefendag

Sunday 09-12-2018 14:00 t/m Sunday 09-12-2018 15:30

Marianne Portman (was 16 december)

Sunday 09-12-2018 18:30 t/m Sunday 09-12-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 10-12-2018 09:00 t/m Monday 10-12-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 10-12-2018 12:00 t/m Monday 10-12-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 10-12-2018 20:15 t/m Monday 10-12-2018 22:15

Koor

Tuesday 11-12-2018 20:00 t/m Tuesday 11-12-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 12-12-2018 09:00 t/m Wednesday 12-12-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 12-12-2018 12:00 t/m Wednesday 12-12-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 12-12-2018 18:00 t/m Wednesday 12-12-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 12-12-2018 20:00 t/m Wednesday 12-12-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 13-12-2018 09:00 t/m Thursday 13-12-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 13-12-2018 14:45 t/m Thursday 13-12-2018 16:30

optie jim

Thursday 13-12-2018 18:30 t/m Thursday 13-12-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 13-12-2018 20:15 t/m Thursday 13-12-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 14-12-2018 12:00 t/m Friday 14-12-2018 13:15

Alfredo

Saturday 15-12-2018 10:30 t/m Saturday 15-12-2018 17:00

thomas Genetic Choir

Saturday 15-12-2018 10:30 t/m Saturday 15-12-2018 17:00

thomas Genetic Choir

Sunday 16-12-2018 10:30 t/m Sunday 16-12-2018 17:00

thomas Genetic Choir

Sunday 16-12-2018 18:30 t/m Sunday 16-12-2018 21:30

Achim Heine, Good Mindfulness

Monday 17-12-2018 09:00 t/m Monday 17-12-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 17-12-2018 12:00 t/m Monday 17-12-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 17-12-2018 20:15 t/m Monday 17-12-2018 22:15

Koor

Tuesday 18-12-2018 20:00 t/m Tuesday 18-12-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 19-12-2018 09:00 t/m Wednesday 19-12-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 19-12-2018 12:00 t/m Wednesday 19-12-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 19-12-2018 18:00 t/m Wednesday 19-12-2018 19:15

Alfredo

Wednesday 19-12-2018 20:00 t/m Wednesday 19-12-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 20-12-2018 09:00 t/m Thursday 20-12-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 20-12-2018 14:45 t/m Thursday 20-12-2018 16:30

optie jim

Thursday 20-12-2018 18:30 t/m Thursday 20-12-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 20-12-2018 20:15 t/m Thursday 20-12-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 21-12-2018 12:00 t/m Friday 21-12-2018 13:15

Alfredo

Monday 24-12-2018 09:00 t/m Monday 24-12-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 24-12-2018 12:00 t/m Monday 24-12-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 24-12-2018 20:15 t/m Monday 24-12-2018 22:15

Koor

Tuesday 25-12-2018 20:00 t/m Tuesday 25-12-2018 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 26-12-2018 09:00 t/m Wednesday 26-12-2018 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 26-12-2018 12:00 t/m Wednesday 26-12-2018 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 26-12-2018 18:00 t/m Wednesday 26-12-2018 19:15

[x]Alfredo, vakantie

Wednesday 26-12-2018 20:00 t/m Wednesday 26-12-2018 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 27-12-2018 09:00 t/m Thursday 27-12-2018 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 27-12-2018 14:45 t/m Thursday 27-12-2018 16:30

optie jim

Thursday 27-12-2018 18:30 t/m Thursday 27-12-2018 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 27-12-2018 20:15 t/m Thursday 27-12-2018 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 28-12-2018 12:00 t/m Friday 28-12-2018 13:15

[x]Alfredo, vakantie

Monday 31-12-2018 09:00 t/m Monday 31-12-2018 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 31-12-2018 12:00 t/m Monday 31-12-2018 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 31-12-2018 20:15 t/m Monday 31-12-2018 22:15

Koor

Tuesday 01-01-2019 20:00 t/m Tuesday 01-01-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 02-01-2019 09:00 t/m Wednesday 02-01-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 02-01-2019 12:00 t/m Wednesday 02-01-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 02-01-2019 18:00 t/m Wednesday 02-01-2019 19:15

[x]Alfredo, vakantie

Wednesday 02-01-2019 20:00 t/m Wednesday 02-01-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 03-01-2019 09:00 t/m Thursday 03-01-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 03-01-2019 14:45 t/m Thursday 03-01-2019 16:30

optie jim

Thursday 03-01-2019 18:30 t/m Thursday 03-01-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 03-01-2019 20:15 t/m Thursday 03-01-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 04-01-2019 12:00 t/m Friday 04-01-2019 13:15

[x]Alfredo, vakantie

Monday 07-01-2019 09:00 t/m Monday 07-01-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 07-01-2019 12:00 t/m Monday 07-01-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 07-01-2019 20:15 t/m Monday 07-01-2019 22:15

Koor

Tuesday 08-01-2019 20:00 t/m Tuesday 08-01-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 09-01-2019 09:00 t/m Wednesday 09-01-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 09-01-2019 12:00 t/m Wednesday 09-01-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 09-01-2019 18:00 t/m Wednesday 09-01-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 09-01-2019 20:00 t/m Wednesday 09-01-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 10-01-2019 09:00 t/m Thursday 10-01-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 10-01-2019 14:45 t/m Thursday 10-01-2019 16:30

optie jim

Thursday 10-01-2019 18:30 t/m Thursday 10-01-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 10-01-2019 20:15 t/m Thursday 10-01-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 11-01-2019 12:00 t/m Friday 11-01-2019 13:15

Alfredo

Monday 14-01-2019 09:00 t/m Monday 14-01-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 14-01-2019 12:00 t/m Monday 14-01-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 14-01-2019 20:15 t/m Monday 14-01-2019 22:15

Koor

Tuesday 15-01-2019 20:00 t/m Tuesday 15-01-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 16-01-2019 09:00 t/m Wednesday 16-01-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 16-01-2019 12:00 t/m Wednesday 16-01-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 16-01-2019 18:00 t/m Wednesday 16-01-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 16-01-2019 20:00 t/m Wednesday 16-01-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 17-01-2019 09:00 t/m Thursday 17-01-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 17-01-2019 14:45 t/m Thursday 17-01-2019 16:30

optie jim

Thursday 17-01-2019 18:30 t/m Thursday 17-01-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 17-01-2019 20:15 t/m Thursday 17-01-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 18-01-2019 12:00 t/m Friday 18-01-2019 13:15

Alfredo

Saturday 19-01-2019 10:00 t/m Saturday 19-01-2019 17:00

Martijn training Zachtjes Balen aan therapeuten

Monday 21-01-2019 09:00 t/m Monday 21-01-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 21-01-2019 12:00 t/m Monday 21-01-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 21-01-2019 20:15 t/m Monday 21-01-2019 22:15

Koor

Tuesday 22-01-2019 20:00 t/m Tuesday 22-01-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 23-01-2019 09:00 t/m Wednesday 23-01-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 23-01-2019 12:00 t/m Wednesday 23-01-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 23-01-2019 18:00 t/m Wednesday 23-01-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 23-01-2019 20:00 t/m Wednesday 23-01-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 24-01-2019 09:00 t/m Thursday 24-01-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 24-01-2019 14:45 t/m Thursday 24-01-2019 16:30

optie jim

Thursday 24-01-2019 18:30 t/m Thursday 24-01-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 24-01-2019 20:15 t/m Thursday 24-01-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 25-01-2019 12:00 t/m Friday 25-01-2019 13:15

Alfredo

Monday 28-01-2019 09:00 t/m Monday 28-01-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 28-01-2019 12:00 t/m Monday 28-01-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 28-01-2019 20:15 t/m Monday 28-01-2019 22:15

Koor

Tuesday 29-01-2019 20:00 t/m Tuesday 29-01-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 30-01-2019 09:00 t/m Wednesday 30-01-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 30-01-2019 12:00 t/m Wednesday 30-01-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 30-01-2019 18:00 t/m Wednesday 30-01-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 30-01-2019 20:00 t/m Wednesday 30-01-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 31-01-2019 09:00 t/m Thursday 31-01-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 31-01-2019 14:45 t/m Thursday 31-01-2019 16:30

optie jim

Thursday 31-01-2019 18:30 t/m Thursday 31-01-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 31-01-2019 20:15 t/m Thursday 31-01-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 01-02-2019 12:00 t/m Friday 01-02-2019 13:15

Alfredo

Monday 04-02-2019 09:00 t/m Monday 04-02-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 04-02-2019 12:00 t/m Monday 04-02-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 04-02-2019 20:15 t/m Monday 04-02-2019 22:15

Koor

Tuesday 05-02-2019 20:00 t/m Tuesday 05-02-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 06-02-2019 09:00 t/m Wednesday 06-02-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 06-02-2019 12:00 t/m Wednesday 06-02-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 06-02-2019 18:00 t/m Wednesday 06-02-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 06-02-2019 20:00 t/m Wednesday 06-02-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 07-02-2019 09:00 t/m Thursday 07-02-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 07-02-2019 14:45 t/m Thursday 07-02-2019 16:30

optie jim

Thursday 07-02-2019 18:30 t/m Thursday 07-02-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 07-02-2019 20:15 t/m Thursday 07-02-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 08-02-2019 12:00 t/m Friday 08-02-2019 13:15

Alfredo

Monday 11-02-2019 09:00 t/m Monday 11-02-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 11-02-2019 12:00 t/m Monday 11-02-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 11-02-2019 20:15 t/m Monday 11-02-2019 22:15

Koor

Tuesday 12-02-2019 20:00 t/m Tuesday 12-02-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 13-02-2019 09:00 t/m Wednesday 13-02-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 13-02-2019 12:00 t/m Wednesday 13-02-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 13-02-2019 18:00 t/m Wednesday 13-02-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 13-02-2019 20:00 t/m Wednesday 13-02-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 14-02-2019 09:00 t/m Thursday 14-02-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 14-02-2019 14:45 t/m Thursday 14-02-2019 16:30

optie jim

Thursday 14-02-2019 18:30 t/m Thursday 14-02-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 14-02-2019 20:15 t/m Thursday 14-02-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 15-02-2019 12:00 t/m Friday 15-02-2019 13:15

Alfredo

Monday 18-02-2019 09:00 t/m Monday 18-02-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 18-02-2019 12:00 t/m Monday 18-02-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 18-02-2019 20:15 t/m Monday 18-02-2019 22:15

Koor

Tuesday 19-02-2019 20:00 t/m Tuesday 19-02-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 20-02-2019 09:00 t/m Wednesday 20-02-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 20-02-2019 12:00 t/m Wednesday 20-02-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 20-02-2019 18:00 t/m Wednesday 20-02-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 20-02-2019 20:00 t/m Wednesday 20-02-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 21-02-2019 09:00 t/m Thursday 21-02-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 21-02-2019 14:45 t/m Thursday 21-02-2019 16:30

optie jim

Thursday 21-02-2019 18:30 t/m Thursday 21-02-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 21-02-2019 20:15 t/m Thursday 21-02-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 22-02-2019 12:00 t/m Friday 22-02-2019 13:15

Alfredo

Monday 25-02-2019 09:00 t/m Monday 25-02-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 25-02-2019 12:00 t/m Monday 25-02-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 25-02-2019 20:15 t/m Monday 25-02-2019 22:15

Koor

Tuesday 26-02-2019 20:00 t/m Tuesday 26-02-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 27-02-2019 09:00 t/m Wednesday 27-02-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 27-02-2019 12:00 t/m Wednesday 27-02-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 27-02-2019 18:00 t/m Wednesday 27-02-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 27-02-2019 20:00 t/m Wednesday 27-02-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 28-02-2019 09:00 t/m Thursday 28-02-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 28-02-2019 14:45 t/m Thursday 28-02-2019 16:30

optie jim

Thursday 28-02-2019 18:30 t/m Thursday 28-02-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 28-02-2019 20:15 t/m Thursday 28-02-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 01-03-2019 12:00 t/m Friday 01-03-2019 13:15

Alfredo

Monday 04-03-2019 09:00 t/m Monday 04-03-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 04-03-2019 12:00 t/m Monday 04-03-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 04-03-2019 20:15 t/m Monday 04-03-2019 22:15

Koor

Tuesday 05-03-2019 20:00 t/m Tuesday 05-03-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 06-03-2019 09:00 t/m Wednesday 06-03-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 06-03-2019 12:00 t/m Wednesday 06-03-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 06-03-2019 18:00 t/m Wednesday 06-03-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 06-03-2019 20:00 t/m Wednesday 06-03-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 07-03-2019 09:00 t/m Thursday 07-03-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 07-03-2019 14:45 t/m Thursday 07-03-2019 16:30

optie jim

Thursday 07-03-2019 18:30 t/m Thursday 07-03-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 07-03-2019 20:15 t/m Thursday 07-03-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 08-03-2019 12:00 t/m Friday 08-03-2019 13:15

Alfredo

Monday 11-03-2019 09:00 t/m Monday 11-03-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 11-03-2019 12:00 t/m Monday 11-03-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 11-03-2019 20:15 t/m Monday 11-03-2019 22:15

Koor

Tuesday 12-03-2019 20:00 t/m Tuesday 12-03-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 13-03-2019 09:00 t/m Wednesday 13-03-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 13-03-2019 12:00 t/m Wednesday 13-03-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 13-03-2019 18:00 t/m Wednesday 13-03-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 13-03-2019 20:00 t/m Wednesday 13-03-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 14-03-2019 09:00 t/m Thursday 14-03-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 14-03-2019 14:45 t/m Thursday 14-03-2019 16:30

optie jim

Thursday 14-03-2019 18:30 t/m Thursday 14-03-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 14-03-2019 20:15 t/m Thursday 14-03-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 15-03-2019 12:00 t/m Friday 15-03-2019 13:15

Alfredo

Friday 15-03-2019 13:30 t/m Friday 15-03-2019 17:00

Martijn training Zachtjes Balen aan therapeuten[13:45 voorgesteld]

Monday 18-03-2019 09:00 t/m Monday 18-03-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 18-03-2019 12:00 t/m Monday 18-03-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 18-03-2019 20:15 t/m Monday 18-03-2019 22:15

Koor

Tuesday 19-03-2019 20:00 t/m Tuesday 19-03-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 20-03-2019 09:00 t/m Wednesday 20-03-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 20-03-2019 12:00 t/m Wednesday 20-03-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 20-03-2019 18:00 t/m Wednesday 20-03-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 20-03-2019 20:00 t/m Wednesday 20-03-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 21-03-2019 09:00 t/m Thursday 21-03-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 21-03-2019 14:45 t/m Thursday 21-03-2019 16:30

optie jim

Thursday 21-03-2019 18:30 t/m Thursday 21-03-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 21-03-2019 20:15 t/m Thursday 21-03-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 22-03-2019 12:00 t/m Friday 22-03-2019 13:15

Alfredo

Monday 25-03-2019 09:00 t/m Monday 25-03-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 25-03-2019 12:00 t/m Monday 25-03-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 25-03-2019 20:15 t/m Monday 25-03-2019 22:15

Koor

Tuesday 26-03-2019 20:00 t/m Tuesday 26-03-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 27-03-2019 09:00 t/m Wednesday 27-03-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 27-03-2019 12:00 t/m Wednesday 27-03-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 27-03-2019 18:00 t/m Wednesday 27-03-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 27-03-2019 20:00 t/m Wednesday 27-03-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 28-03-2019 09:00 t/m Thursday 28-03-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 28-03-2019 14:45 t/m Thursday 28-03-2019 16:30

optie jim

Thursday 28-03-2019 18:30 t/m Thursday 28-03-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 28-03-2019 20:15 t/m Thursday 28-03-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 29-03-2019 12:00 t/m Friday 29-03-2019 13:15

Alfredo

Monday 01-04-2019 09:00 t/m Monday 01-04-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 01-04-2019 12:00 t/m Monday 01-04-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 01-04-2019 20:15 t/m Monday 01-04-2019 22:15

Koor

Tuesday 02-04-2019 20:00 t/m Tuesday 02-04-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 03-04-2019 09:00 t/m Wednesday 03-04-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 03-04-2019 12:00 t/m Wednesday 03-04-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 03-04-2019 18:00 t/m Wednesday 03-04-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 03-04-2019 20:00 t/m Wednesday 03-04-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 04-04-2019 09:00 t/m Thursday 04-04-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 04-04-2019 14:45 t/m Thursday 04-04-2019 16:30

optie jim

Thursday 04-04-2019 18:30 t/m Thursday 04-04-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 04-04-2019 20:15 t/m Thursday 04-04-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 05-04-2019 12:00 t/m Friday 05-04-2019 13:15

Alfredo

Monday 08-04-2019 09:00 t/m Monday 08-04-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 08-04-2019 12:00 t/m Monday 08-04-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 08-04-2019 20:15 t/m Monday 08-04-2019 22:15

Koor

Tuesday 09-04-2019 20:00 t/m Tuesday 09-04-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 10-04-2019 09:00 t/m Wednesday 10-04-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 10-04-2019 12:00 t/m Wednesday 10-04-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 10-04-2019 18:00 t/m Wednesday 10-04-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 10-04-2019 20:00 t/m Wednesday 10-04-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 11-04-2019 09:00 t/m Thursday 11-04-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 11-04-2019 14:45 t/m Thursday 11-04-2019 16:30

optie jim

Thursday 11-04-2019 18:30 t/m Thursday 11-04-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 11-04-2019 20:15 t/m Thursday 11-04-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 12-04-2019 12:00 t/m Friday 12-04-2019 13:15

Alfredo

Monday 15-04-2019 09:00 t/m Monday 15-04-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 15-04-2019 12:00 t/m Monday 15-04-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 15-04-2019 20:15 t/m Monday 15-04-2019 22:15

Koor

Tuesday 16-04-2019 20:00 t/m Tuesday 16-04-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 17-04-2019 09:00 t/m Wednesday 17-04-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 17-04-2019 12:00 t/m Wednesday 17-04-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 17-04-2019 18:00 t/m Wednesday 17-04-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 17-04-2019 20:00 t/m Wednesday 17-04-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 18-04-2019 09:00 t/m Thursday 18-04-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 18-04-2019 14:45 t/m Thursday 18-04-2019 16:30

optie jim

Thursday 18-04-2019 18:30 t/m Thursday 18-04-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 18-04-2019 20:15 t/m Thursday 18-04-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 19-04-2019 12:00 t/m Friday 19-04-2019 13:15

Alfredo

Monday 22-04-2019 09:00 t/m Monday 22-04-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 22-04-2019 12:00 t/m Monday 22-04-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 22-04-2019 20:15 t/m Monday 22-04-2019 22:15

Koor

Tuesday 23-04-2019 20:00 t/m Tuesday 23-04-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 24-04-2019 09:00 t/m Wednesday 24-04-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 24-04-2019 12:00 t/m Wednesday 24-04-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 24-04-2019 18:00 t/m Wednesday 24-04-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 24-04-2019 20:00 t/m Wednesday 24-04-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 25-04-2019 09:00 t/m Thursday 25-04-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 25-04-2019 14:45 t/m Thursday 25-04-2019 16:30

optie jim

Thursday 25-04-2019 18:30 t/m Thursday 25-04-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 25-04-2019 20:15 t/m Thursday 25-04-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 26-04-2019 12:00 t/m Friday 26-04-2019 13:15

Alfredo

Monday 29-04-2019 09:00 t/m Monday 29-04-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 29-04-2019 12:00 t/m Monday 29-04-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 29-04-2019 20:15 t/m Monday 29-04-2019 22:15

Koor

Tuesday 30-04-2019 20:00 t/m Tuesday 30-04-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 01-05-2019 09:00 t/m Wednesday 01-05-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 01-05-2019 12:00 t/m Wednesday 01-05-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 01-05-2019 18:00 t/m Wednesday 01-05-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 01-05-2019 20:00 t/m Wednesday 01-05-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 02-05-2019 09:00 t/m Thursday 02-05-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 02-05-2019 14:45 t/m Thursday 02-05-2019 16:30

optie jim

Thursday 02-05-2019 18:30 t/m Thursday 02-05-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 02-05-2019 20:15 t/m Thursday 02-05-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 03-05-2019 12:00 t/m Friday 03-05-2019 13:15

Alfredo

Monday 06-05-2019 09:00 t/m Monday 06-05-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 06-05-2019 12:00 t/m Monday 06-05-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 06-05-2019 20:15 t/m Monday 06-05-2019 22:15

Koor

Tuesday 07-05-2019 20:00 t/m Tuesday 07-05-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 08-05-2019 09:00 t/m Wednesday 08-05-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 08-05-2019 12:00 t/m Wednesday 08-05-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 08-05-2019 18:00 t/m Wednesday 08-05-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 08-05-2019 20:00 t/m Wednesday 08-05-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 09-05-2019 09:00 t/m Thursday 09-05-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 09-05-2019 14:45 t/m Thursday 09-05-2019 16:30

optie jim

Thursday 09-05-2019 18:30 t/m Thursday 09-05-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 09-05-2019 20:15 t/m Thursday 09-05-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 10-05-2019 12:00 t/m Friday 10-05-2019 13:15

Alfredo

Monday 13-05-2019 09:00 t/m Monday 13-05-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 13-05-2019 12:00 t/m Monday 13-05-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 13-05-2019 20:15 t/m Monday 13-05-2019 22:15

Koor

Tuesday 14-05-2019 20:00 t/m Tuesday 14-05-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 15-05-2019 09:00 t/m Wednesday 15-05-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 15-05-2019 12:00 t/m Wednesday 15-05-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 15-05-2019 18:00 t/m Wednesday 15-05-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 15-05-2019 20:00 t/m Wednesday 15-05-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 16-05-2019 09:00 t/m Thursday 16-05-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 16-05-2019 14:45 t/m Thursday 16-05-2019 16:30

optie jim

Thursday 16-05-2019 18:30 t/m Thursday 16-05-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 16-05-2019 20:15 t/m Thursday 16-05-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 17-05-2019 12:00 t/m Friday 17-05-2019 13:15

Alfredo

Monday 20-05-2019 09:00 t/m Monday 20-05-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 20-05-2019 12:00 t/m Monday 20-05-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 20-05-2019 20:15 t/m Monday 20-05-2019 22:15

Koor

Tuesday 21-05-2019 20:00 t/m Tuesday 21-05-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 22-05-2019 09:00 t/m Wednesday 22-05-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 22-05-2019 12:00 t/m Wednesday 22-05-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 22-05-2019 18:00 t/m Wednesday 22-05-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 22-05-2019 20:00 t/m Wednesday 22-05-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 23-05-2019 09:00 t/m Thursday 23-05-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 23-05-2019 14:45 t/m Thursday 23-05-2019 16:30

optie jim

Thursday 23-05-2019 18:30 t/m Thursday 23-05-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 23-05-2019 20:15 t/m Thursday 23-05-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 24-05-2019 12:00 t/m Friday 24-05-2019 13:15

Alfredo

Monday 27-05-2019 09:00 t/m Monday 27-05-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 27-05-2019 12:00 t/m Monday 27-05-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 27-05-2019 20:15 t/m Monday 27-05-2019 22:15

Koor

Tuesday 28-05-2019 20:00 t/m Tuesday 28-05-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 29-05-2019 09:00 t/m Wednesday 29-05-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 29-05-2019 12:00 t/m Wednesday 29-05-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 29-05-2019 18:00 t/m Wednesday 29-05-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 29-05-2019 20:00 t/m Wednesday 29-05-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 30-05-2019 09:00 t/m Thursday 30-05-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 30-05-2019 14:45 t/m Thursday 30-05-2019 16:30

optie jim

Thursday 30-05-2019 18:30 t/m Thursday 30-05-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 30-05-2019 20:15 t/m Thursday 30-05-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 31-05-2019 12:00 t/m Friday 31-05-2019 13:15

Alfredo

Monday 03-06-2019 09:00 t/m Monday 03-06-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 03-06-2019 12:00 t/m Monday 03-06-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 03-06-2019 20:15 t/m Monday 03-06-2019 22:15

Koor

Tuesday 04-06-2019 20:00 t/m Tuesday 04-06-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 05-06-2019 09:00 t/m Wednesday 05-06-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 05-06-2019 12:00 t/m Wednesday 05-06-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 05-06-2019 18:00 t/m Wednesday 05-06-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 05-06-2019 20:00 t/m Wednesday 05-06-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 06-06-2019 09:00 t/m Thursday 06-06-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 06-06-2019 14:45 t/m Thursday 06-06-2019 16:30

optie jim

Thursday 06-06-2019 18:30 t/m Thursday 06-06-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 06-06-2019 20:15 t/m Thursday 06-06-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 07-06-2019 12:00 t/m Friday 07-06-2019 13:15

Alfredo

Monday 10-06-2019 09:00 t/m Monday 10-06-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 10-06-2019 12:00 t/m Monday 10-06-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 10-06-2019 20:15 t/m Monday 10-06-2019 22:15

Koor

Tuesday 11-06-2019 20:00 t/m Tuesday 11-06-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 12-06-2019 09:00 t/m Wednesday 12-06-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 12-06-2019 12:00 t/m Wednesday 12-06-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 12-06-2019 18:00 t/m Wednesday 12-06-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 12-06-2019 20:00 t/m Wednesday 12-06-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 13-06-2019 09:00 t/m Thursday 13-06-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 13-06-2019 14:45 t/m Thursday 13-06-2019 16:30

optie jim

Thursday 13-06-2019 18:30 t/m Thursday 13-06-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 13-06-2019 20:15 t/m Thursday 13-06-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 14-06-2019 12:00 t/m Friday 14-06-2019 13:15

Alfredo

Monday 17-06-2019 09:00 t/m Monday 17-06-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 17-06-2019 12:00 t/m Monday 17-06-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 17-06-2019 20:15 t/m Monday 17-06-2019 22:15

Koor

Tuesday 18-06-2019 20:00 t/m Tuesday 18-06-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 19-06-2019 09:00 t/m Wednesday 19-06-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 19-06-2019 12:00 t/m Wednesday 19-06-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 19-06-2019 18:00 t/m Wednesday 19-06-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 19-06-2019 20:00 t/m Wednesday 19-06-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 20-06-2019 09:00 t/m Thursday 20-06-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 20-06-2019 14:45 t/m Thursday 20-06-2019 16:30

optie jim

Thursday 20-06-2019 18:30 t/m Thursday 20-06-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 20-06-2019 20:15 t/m Thursday 20-06-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 21-06-2019 12:00 t/m Friday 21-06-2019 13:15

Alfredo

Monday 24-06-2019 09:00 t/m Monday 24-06-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 24-06-2019 12:00 t/m Monday 24-06-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 24-06-2019 20:15 t/m Monday 24-06-2019 22:15

Koor

Tuesday 25-06-2019 20:00 t/m Tuesday 25-06-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 26-06-2019 09:00 t/m Wednesday 26-06-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 26-06-2019 12:00 t/m Wednesday 26-06-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 26-06-2019 18:00 t/m Wednesday 26-06-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 26-06-2019 20:00 t/m Wednesday 26-06-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 27-06-2019 09:00 t/m Thursday 27-06-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 27-06-2019 14:45 t/m Thursday 27-06-2019 16:30

optie jim

Thursday 27-06-2019 18:30 t/m Thursday 27-06-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 27-06-2019 20:15 t/m Thursday 27-06-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 28-06-2019 12:00 t/m Friday 28-06-2019 13:15

Alfredo

Monday 01-07-2019 09:00 t/m Monday 01-07-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 01-07-2019 12:00 t/m Monday 01-07-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 01-07-2019 20:15 t/m Monday 01-07-2019 22:15

Koor

Tuesday 02-07-2019 20:00 t/m Tuesday 02-07-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 03-07-2019 09:00 t/m Wednesday 03-07-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 03-07-2019 12:00 t/m Wednesday 03-07-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 03-07-2019 18:00 t/m Wednesday 03-07-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 03-07-2019 20:00 t/m Wednesday 03-07-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 04-07-2019 09:00 t/m Thursday 04-07-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 04-07-2019 14:45 t/m Thursday 04-07-2019 16:30

optie jim

Thursday 04-07-2019 18:30 t/m Thursday 04-07-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 04-07-2019 20:15 t/m Thursday 04-07-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 05-07-2019 12:00 t/m Friday 05-07-2019 13:15

Alfredo

Monday 08-07-2019 09:00 t/m Monday 08-07-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 08-07-2019 12:00 t/m Monday 08-07-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 08-07-2019 20:15 t/m Monday 08-07-2019 22:15

Koor

Tuesday 09-07-2019 20:00 t/m Tuesday 09-07-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 10-07-2019 09:00 t/m Wednesday 10-07-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 10-07-2019 12:00 t/m Wednesday 10-07-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 10-07-2019 18:00 t/m Wednesday 10-07-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 10-07-2019 20:00 t/m Wednesday 10-07-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 11-07-2019 09:00 t/m Thursday 11-07-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 11-07-2019 14:45 t/m Thursday 11-07-2019 16:30

optie jim

Thursday 11-07-2019 18:30 t/m Thursday 11-07-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 11-07-2019 20:15 t/m Thursday 11-07-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 12-07-2019 12:00 t/m Friday 12-07-2019 13:15

Alfredo

Monday 15-07-2019 09:00 t/m Monday 15-07-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 15-07-2019 12:00 t/m Monday 15-07-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 15-07-2019 20:15 t/m Monday 15-07-2019 22:15

Koor

Tuesday 16-07-2019 20:00 t/m Tuesday 16-07-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 17-07-2019 09:00 t/m Wednesday 17-07-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 17-07-2019 12:00 t/m Wednesday 17-07-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 17-07-2019 18:00 t/m Wednesday 17-07-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 17-07-2019 20:00 t/m Wednesday 17-07-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 18-07-2019 09:00 t/m Thursday 18-07-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 18-07-2019 14:45 t/m Thursday 18-07-2019 16:30

optie jim

Thursday 18-07-2019 18:30 t/m Thursday 18-07-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 18-07-2019 20:15 t/m Thursday 18-07-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 19-07-2019 12:00 t/m Friday 19-07-2019 13:15

Alfredo

Monday 22-07-2019 09:00 t/m Monday 22-07-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 22-07-2019 12:00 t/m Monday 22-07-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 22-07-2019 20:15 t/m Monday 22-07-2019 22:15

Koor

Tuesday 23-07-2019 20:00 t/m Tuesday 23-07-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 24-07-2019 09:00 t/m Wednesday 24-07-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 24-07-2019 12:00 t/m Wednesday 24-07-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 24-07-2019 18:00 t/m Wednesday 24-07-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 24-07-2019 20:00 t/m Wednesday 24-07-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 25-07-2019 09:00 t/m Thursday 25-07-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 25-07-2019 14:45 t/m Thursday 25-07-2019 16:30

optie jim

Thursday 25-07-2019 18:30 t/m Thursday 25-07-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 25-07-2019 20:15 t/m Thursday 25-07-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 26-07-2019 12:00 t/m Friday 26-07-2019 13:15

Alfredo

Monday 29-07-2019 09:00 t/m Monday 29-07-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 29-07-2019 12:00 t/m Monday 29-07-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 29-07-2019 20:15 t/m Monday 29-07-2019 22:15

Koor

Tuesday 30-07-2019 20:00 t/m Tuesday 30-07-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 31-07-2019 09:00 t/m Wednesday 31-07-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 31-07-2019 12:00 t/m Wednesday 31-07-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 31-07-2019 18:00 t/m Wednesday 31-07-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 31-07-2019 20:00 t/m Wednesday 31-07-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 01-08-2019 09:00 t/m Thursday 01-08-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 01-08-2019 14:45 t/m Thursday 01-08-2019 16:30

optie jim

Thursday 01-08-2019 18:30 t/m Thursday 01-08-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 01-08-2019 20:15 t/m Thursday 01-08-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 02-08-2019 12:00 t/m Friday 02-08-2019 13:15

Alfredo

Monday 05-08-2019 09:00 t/m Monday 05-08-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 05-08-2019 12:00 t/m Monday 05-08-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 05-08-2019 20:15 t/m Monday 05-08-2019 22:15

Koor

Tuesday 06-08-2019 20:00 t/m Tuesday 06-08-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 07-08-2019 09:00 t/m Wednesday 07-08-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 07-08-2019 12:00 t/m Wednesday 07-08-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 07-08-2019 18:00 t/m Wednesday 07-08-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 07-08-2019 20:00 t/m Wednesday 07-08-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 08-08-2019 09:00 t/m Thursday 08-08-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 08-08-2019 14:45 t/m Thursday 08-08-2019 16:30

optie jim

Thursday 08-08-2019 18:30 t/m Thursday 08-08-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 08-08-2019 20:15 t/m Thursday 08-08-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 09-08-2019 12:00 t/m Friday 09-08-2019 13:15

Alfredo

Monday 12-08-2019 09:00 t/m Monday 12-08-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 12-08-2019 12:00 t/m Monday 12-08-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 12-08-2019 20:15 t/m Monday 12-08-2019 22:15

Koor

Tuesday 13-08-2019 20:00 t/m Tuesday 13-08-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 14-08-2019 09:00 t/m Wednesday 14-08-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 14-08-2019 12:00 t/m Wednesday 14-08-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 14-08-2019 18:00 t/m Wednesday 14-08-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 14-08-2019 20:00 t/m Wednesday 14-08-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 15-08-2019 09:00 t/m Thursday 15-08-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 15-08-2019 14:45 t/m Thursday 15-08-2019 16:30

optie jim

Thursday 15-08-2019 18:30 t/m Thursday 15-08-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 15-08-2019 20:15 t/m Thursday 15-08-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 16-08-2019 12:00 t/m Friday 16-08-2019 13:15

Alfredo

Monday 19-08-2019 09:00 t/m Monday 19-08-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 19-08-2019 12:00 t/m Monday 19-08-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 19-08-2019 20:15 t/m Monday 19-08-2019 22:15

Koor

Tuesday 20-08-2019 20:00 t/m Tuesday 20-08-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 21-08-2019 09:00 t/m Wednesday 21-08-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 21-08-2019 12:00 t/m Wednesday 21-08-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 21-08-2019 18:00 t/m Wednesday 21-08-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 21-08-2019 20:00 t/m Wednesday 21-08-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 22-08-2019 09:00 t/m Thursday 22-08-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 22-08-2019 14:45 t/m Thursday 22-08-2019 16:30

optie jim

Thursday 22-08-2019 18:30 t/m Thursday 22-08-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 22-08-2019 20:15 t/m Thursday 22-08-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 23-08-2019 12:00 t/m Friday 23-08-2019 13:15

Alfredo

Monday 26-08-2019 09:00 t/m Monday 26-08-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 26-08-2019 12:00 t/m Monday 26-08-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 26-08-2019 20:15 t/m Monday 26-08-2019 22:15

Koor

Tuesday 27-08-2019 20:00 t/m Tuesday 27-08-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 28-08-2019 09:00 t/m Wednesday 28-08-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 28-08-2019 12:00 t/m Wednesday 28-08-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 28-08-2019 18:00 t/m Wednesday 28-08-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 28-08-2019 20:00 t/m Wednesday 28-08-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 29-08-2019 09:00 t/m Thursday 29-08-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 29-08-2019 14:45 t/m Thursday 29-08-2019 16:30

optie jim

Thursday 29-08-2019 18:30 t/m Thursday 29-08-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 29-08-2019 20:15 t/m Thursday 29-08-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 30-08-2019 12:00 t/m Friday 30-08-2019 13:15

Alfredo

Monday 02-09-2019 09:00 t/m Monday 02-09-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 02-09-2019 12:00 t/m Monday 02-09-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 02-09-2019 20:15 t/m Monday 02-09-2019 22:15

Koor

Tuesday 03-09-2019 20:00 t/m Tuesday 03-09-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 04-09-2019 09:00 t/m Wednesday 04-09-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 04-09-2019 12:00 t/m Wednesday 04-09-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 04-09-2019 18:00 t/m Wednesday 04-09-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 04-09-2019 20:00 t/m Wednesday 04-09-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 05-09-2019 09:00 t/m Thursday 05-09-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 05-09-2019 14:45 t/m Thursday 05-09-2019 16:30

optie jim

Thursday 05-09-2019 18:30 t/m Thursday 05-09-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 05-09-2019 20:15 t/m Thursday 05-09-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 06-09-2019 12:00 t/m Friday 06-09-2019 13:15

Alfredo

Monday 09-09-2019 09:00 t/m Monday 09-09-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 09-09-2019 12:00 t/m Monday 09-09-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 09-09-2019 20:15 t/m Monday 09-09-2019 22:15

Koor

Tuesday 10-09-2019 20:00 t/m Tuesday 10-09-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 11-09-2019 09:00 t/m Wednesday 11-09-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 11-09-2019 12:00 t/m Wednesday 11-09-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 11-09-2019 18:00 t/m Wednesday 11-09-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 11-09-2019 20:00 t/m Wednesday 11-09-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 12-09-2019 09:00 t/m Thursday 12-09-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 12-09-2019 14:45 t/m Thursday 12-09-2019 16:30

optie jim

Thursday 12-09-2019 18:30 t/m Thursday 12-09-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 12-09-2019 20:15 t/m Thursday 12-09-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 13-09-2019 12:00 t/m Friday 13-09-2019 13:15

Alfredo

Monday 16-09-2019 09:00 t/m Monday 16-09-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 16-09-2019 12:00 t/m Monday 16-09-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 16-09-2019 20:15 t/m Monday 16-09-2019 22:15

Koor

Tuesday 17-09-2019 20:00 t/m Tuesday 17-09-2019 21:00

Lonneke Melis, Pilates met Lonneke

Wednesday 18-09-2019 09:00 t/m Wednesday 18-09-2019 12:15

Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 18-09-2019 12:00 t/m Wednesday 18-09-2019 13:00

[optie] Ariane en Ingrid, Feldenkrais

Wednesday 18-09-2019 18:00 t/m Wednesday 18-09-2019 19:15

Alfredo

Wednesday 18-09-2019 20:00 t/m Wednesday 18-09-2019 22:00

Rebecca Luthi, Chi Kung

Thursday 19-09-2019 09:00 t/m Thursday 19-09-2019 10:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Thursday 19-09-2019 14:45 t/m Thursday 19-09-2019 16:30

optie jim

Thursday 19-09-2019 18:30 t/m Thursday 19-09-2019 20:15

optie jim, ! kan tot 19:45

Thursday 19-09-2019 20:15 t/m Thursday 19-09-2019 21:30

Ariane, Feldenkrais

Friday 20-09-2019 12:00 t/m Friday 20-09-2019 13:15

Alfredo

Monday 23-09-2019 09:00 t/m Monday 23-09-2019 11:00

Rebecca Luthi - Chi Kung

Monday 23-09-2019 12:00 t/m Monday 23-09-2019 14:00

Schoonmaak.(kan bij boeking verschoven)

Monday 23-09-2019 20:15 t/m Monday 23-09-2019 22:15

Koor

Powered by iAgenda